Лара

ЛАРА
Лоцирана на југозападниот брег на Турција, плажата Лара е гламурозно одморалиште кое е полно со блескави хотели и одлична забава. Всушност, оваа област се смета за Турски Лас Вегас, каде што плус имате на дофат песочна плажа од 8 километри.
Доколку сакате одлична забава за Вас и Вашите деца, Лара е одличен избора за Вас.

Летување во Лара
Плажа Кунду – Плажа со неограничени можности
Плажата Кунду има многу да понуди, поготово на гостите со специфични барања. Во лусузните хотели сместени покрај самата плажа можете да пронајдете скоро се – од најразлични содржини до регионална и интернационална кујна, фризери и многу други услуги..
Околината е исто така атрактивна, покрај патот кој се протега паралелно со плажата, се наоѓаат голем број кафулиња и ресторани. Тука се и многуте продавници во кои можете да најдете брендирани производи.

DELPHIN PALACE LARA 5*

delhinpalace 7
Havana Logo with separators