Archive

  Хотел Романтик ПЛАЗА Стар Дојран Тип на соба Ноќевање со појадок Полупансион Полнпансион (BB) (HB) (FB) Еднокреветна соба 2.150 ден. 2.540 ден. 2.930 ден. Двокреветна соба 1.530 ден. 1.920 ден. 2.310 ден. Апартман 4.050 ден. 4.830 ден. 5.610 ден. Делукс Суит 4.350 ден. 5.130 ден. 5.910 ден.     Ова лето вашиот семеен одмор нека започне во забавна атмосфера покрај базенот на Хотел Романтик Дојран. Хотел Романтик нуди удобно сместување со...

mk_MKMacedonian