Logo
02 3 200 006 – 070 333 623

Банско за Велигден (Хотел Мурите)

2,3 или 4 ноќи

од 49€

Хотел МУРИТЕ 4* ( 02.05-06.05.2024)

Вид на сместување 2 ноќевања / All Inclusive 3 ноќевања / All Inclusive 4 ноќевања / All Inclusive
Зграда АЗАЛИА                            
Двокреветна соба (2+0) 145€ 185€ 220€
Едноспален апартман (2+2) 160€ 205€ 240€
Двоспален апартман (4+2) 160€ 205€ 240€
Зграда ОРХИДЕА  
Двокреветна соба (2+0) 135€ 170€ 195€
Едноспален апартман (2+2) 150€ 190€ 220€
Двоспален апартман (4+2) 150€ 190€ 220€
• Дете од 0-3.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
• Прво дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Второ дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
• Трет возрасен на дополнително легло – 50% попуст
• За сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 полни суми

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • 2 3 или 4 ноќевања на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек,вечера, ужина, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци до 22 часот)
  • Бесплатен транспорт до црквата во Разлог на празнична литургија на 04.05.2024
  • Велигденски ручек на 05.05.2024 ( бојадисување на јајца, јагнешко печено и скара во дворот, греано вино и ракија и богата музичка програма со музика во живо)
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
  • Детски кат, интернет, паркинг

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз: 03-06.05.2024

  40 евра по лице за возрасни/30 евра за деца до 12 год

Споделете :
Scroll to Top

Контакт форма за резервација