Logo
02 3 200 006 – 070 333 623

Хотел Tonanti 5* – Врњачка Бања

Хотел ТОНАНТИ 5* – Врњачка Бања

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

2 деца до 11,99 години ГРАТИС (сместување во Lux Room)

Термин 01.03-30.04.2024

Single Room 100€
Double Room 63€ по лице на ден
Lux Room 84€ по лице на ден

Услови за деца:
– 2 деца до 11,99 години во присуство на две полноплатежни лица ГРАТИС;
– Tрето возрасно лице на дополнително легло 45€ по лице на ден;

Во цената е вклучено:
– Полупансион (појадок и вечера)
– Неограничено користње на Спа центар: затворен базен, финска сауна, био сауна, инфра ред сауна, солена соба, релакс соба, тапидаиум, хамам…
– Спа сет (сет пешкири, бањарка, папучи)
– Користење на детско катче 0-3 години / 4-11,99 години
– Користење на фитнес центар
– Сеф во Соба
– Wi-Fi низ цел хотел;

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса и хотелско осигурување 1,50€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-14.99 години 0,70€ по лице на ден; Деца 0-6,99 години ГРАТИС;
– Надворешен паркинг 7€ по кола на ден;

Напомена:
– Цените не се валидни за државни и верски празници;
– Цените се дадени во EUR, плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1€ = 62 денари;

Услови за откажување:
– 15% од вкупниот износ се наплаќа доколку се откаже резервација 90-31 дена;
– 40% од вкупниот износ се наплаќа доколку се откаже резервација 30-15 дена;
– 100% од вкупниот износ се наплаќа доколку се откаже резервација 14-0 дена;
– Доколку патникот си замине порано од резервираниот термин или не пристигне се наплаќа 100% од износот на резервацијата;

Споделете :
Scroll to Top

Контакт форма за резервација