Logo
02 3 200 006 – 070 333 623

Хотел Zlatibor Mountain Resort 5* – Златибор

Last Minute понуда од Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*

LAST MINUTE 
Термин 04.03-25.04.2024
2 деца до 11,99 години ГРАТИС

Цената е дадена по соба на ден на база Полупансион

Период

Мин.ноќи

Standart Room

Superior Room

Family Room

Junior Suite

Family Suite

Капацитет на соба

2 ADL

2 ADL + 2 CHD / 3 ADL

4 ADL

2 ADL

4 ADL
5 ADL

04.03-25.04

3

150

190

250

190

280

Во цената е вклучено:
– Полупансион (појадок и вечера)
– Неограничено користење на луксузен Maгнезиум Spa&Wellness центар на преко 4.000m²: 3 внатрешни базена, 2 џакузи, 1 walking cc 20 лица х 1,25m, финска сауна, парна бања, био сауна, солена соба, ледена соба, шок туш….
– Неограничено користење на фитнес центар со мулти функционални сали..
– Wi-Fi
– Детско катче
– Baby Cot  (задолжителна резервација)

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1,02€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,51€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС; (се наплаќа во агенција)
– Подземна гаража 10€ по кола на ден

Напомена:
– Single Room може да се користи Standart / Superior Room од цената се намалува 15€ на ден;
– 5-то возрасно лице на дополнително легло 49€ по лице на ден важи за Family Suite;

Доплати на лице место (не се задолжителни):
– Куглана,Биљард, ВИП СПА центар…

Политика за откажување за резервации напаравени без попусти и промоции:
– 1 ноќ од вкупната вредност на резервација ке биде наплатено ако резервацијата се откаже или промени термин 21 – 15 дена пред почетокот на аранжманот.
– 100% од вкупната вредност на резервација ке биде наплатено ако резервацијата се откаже или промени термин 14-0 дена пред почетокот на аранжманот.
– Доколку гостинот го напушти хотелот пред датумот предвиден за враќање, хотелот нема да ги рефундира неискористените средства

  • Цената е дадена во евра, плаќање исклучиво во денари по курс 1 еур = 62 мкд 
Споделете :
Scroll to Top

Контакт форма за резервација