Апартмани Јован – Охрид

Апартмани Јован – Охрид

Апартманите Јован се нови, луксузно опремени лоцирани во центарот на Охрид. Се наоѓаат на само неколку метри од езерото, плоштадот и влезот на стариот дел од градот, спорти ноќниот клуб Куба Либре (Хавана).

Секој апартман има сопствена бања, кујна и балкон со поглед на езерото. Комплетно се опремени со француски лежај, телевизија со кабловска, клима уред, панел за зимски услови, WiFi, фен, пегла, пешкири и бесплатен паркинг или гаража.

 

Понудата е по соба и вклучува ноќевање во сместување по избор

Опции на понудата:

Двокреветна соба1,200 ден. 
Трокреветна соба1,450 ден. 
Апартман со 2 соби2,100 ден. 
  • Moжност за користење на ваучерот Дома Си е Дома
  •  Цените се валидни за престој до 27.12.2020
Havana Logo with separators