Filosxenia Ismaros 4* – Maronia

FILOSXENIA ISMAROS  4*- MARONIA

Сместен блиску до селото Марони и градот Комотини hotel FilosXenia Ismaros има поглед кон планината Исмарос и морето.

Содржините: главен ресторан, 2 откриени базена, паркинг, бесплатен бежичен интернет, спа центар

Собите се опремени со клима, мини-бар, TV со сателитски канали, фен, сеф

*Прилагоден за лица со попречена мобилност

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
– 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
– 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
– 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
– 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Легенда:

DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.

Havana Logo with separators
mk_MKMacedonian