Grand Hotel Murgavets 4*

murgavec pamporovo

Во цената е вклучено :

Ноќевање  со појадок,базен, сауна, фитнес , џакузи,паркинг,интернет, превоз до ски лифт

 

Доплати:

Доплата за полупансион – 14евра за возрасни/  8 евра за деца од 8-11.99г

Божиќна вечера /не е задолжителна/ –  евра за возрасен   евра за дете  од 3 – 11,99г

Новогодишна вечера /задолжителна/ –  евра за возрасен   euro за деца од  3 – 11,99г

 

Деца до 7.99г на дополнително легло- не плаќаат

Возрасен со едно дете до 7.99г-цена за еднокреветна соба

Возрасен со едно дете од 8-11.99г цена за двокреветна соба

Havana Logo with separators
mk_MKMacedonian