Hotel Agape 3*+

agape

Во цената е вклучено:
– Ноќевање со појадок;
– Користење на спа центар 1 влез во трање на 3 часа на ден, деца до 11,99 години право на користење на спа центар во период 09:00-18:00 часот;
– Wi-Fi низ цел хотел;
– Надворешен паркинг (резервација не е дозволена);

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1,20€ по лице на ден возрасни, Деца 7-14,99 години плаќа 0,60€ по лице на ден; Деца 0-6,99 плаќат 0,20€ по лице на ден (наплата се врши во агенција);

Услови:
– Деца до 0-6,99 години во присуство на две возрасни лица ГРАТИС;
– Деца 7-11,99 години во присуство на две возрасни лица плаќаат 15€ по дете;
– Трето и Четврто возрасно лице плаќаат 18€ по лице на ден;
– Доплата за вечера 10€ по лице на ден за возрасно лице, деца 7-12 години плаќат 7€ по лице на ден;
– За резервација е потребно 30% при резервација, остаток 21 ден пред патување;

Специјални попусти:
– 10% попуст за минимум престој од 3 ноќи;
– 15% попуст за минимум престој од 5 ноќи;
– 20% попуст за минимум престој од 7 ноќи;

Havana Logo with separators
mk_MKMacedonian