Хотел Бора – Попова Шапка

ХОТЕЛ БОРА 3* – ПОПОВА ШАПКА

Период на престој/ полупансион Цена
05.12.2020 – 20.12.20201.490 ден
21.12.2020 – 31.03.20211.610 ден

 

Дадените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Појадок и вечера
  • Интернет
  • Паркинг
  • Деца до 7.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
  • Деца од 8-11.99 год. на доп.легло – 30% попуст

 

Нова Година 2021

Цени валидни за период на престој : 30.12.2021-02.01.2021

Пакет / полупансион Цена
2 ноќевања80€ | 4.960 ден
3 ноќевања110€ | 6.820 ден
4 ноќевања140€ | 8.680 ден

 

Дадените цени се по лице за 2, 3 или 4 ноќевања и вклучуваат :

  • Појадок и вечера
  • Интернет, паркинг
  • Деца до 7.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
  • Деца од 8-11.99 год. на доп.легло – 30% попуст

 

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

Havana Logo with separators