Хотел Кеопс 4* – Битола

Хотел Кеопс 4*- Битола

Хотел Кеопс е нов, модерен и атрактивен хотел, кој ќе Ве освои со својата едноставност, комфор и елеганција. Далеку од дома е дом каде ќе бидат исполнети сите Ваши желби и потреби.

На само 4 минути од центарот на конзулска Битола, нашиот тим ќе се потруди Вашиот престој да биде незаборавен, а спомените исполнети со желба за повторна средба.
ТИП НА СОБА  ЦЕНА ПО СОБА
ЕДНОКРЕВЕТНА СОБА 2090 мкд
ДВОКРЕВЕТНА СОБА 2950 мкд
ДВОКРЕВЕТНА СОБА СО ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО 3750 мкд
ТРОКРЕВЕТНА СОБА 3810 мкд
ТРОКРЕВЕТНА СОБА  СО ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО 4710 мкд
ДЕ ЛУКС АПАРТМАН 1/2+1 5050 мкд
ДЕ ЛУКС АПАРТМАН 1/3 5050 мкд
ДЕ ЛУКС АПАРТМАН 1/2+2 5050 мкд
ДЕ ЛУКС АПАРТМАН 1/4+1 5840 мкд
ДЕ ЛУКС АПАРТМАН 1/2+3 5840 мкд
ДЕ ЛУКС АПАРТМАН 1/2+4 5840 мкд
** Во цената е вклучена туристичка такса
**Дадените цени се по соба со вклучен појадок и користење на СПА центар
**Според протоколите за заштита од COVID-19 оброците се служат индивидуално т.е Ала-карт.

Цената на апартманите се однесува на едно ноќевање независно од бројот на гости во самиот апартман кој се движи од 1 (едно) до 5(пет) лица.

Бесплатно ви нудиме :
-Спа Центар во чии склоп има детски базен, голем базен и сауна
– Паркинг за 150 возила и 2 автобуси
– Користење на професионален фитнес центар
– Оптички интернет низ целиот Хотел (WiFi)
– Кабловска TV
– Климатизирани соби

Попусти за деца:
– За деца до 6 години бесплатно
– За деца од 6 до 12 години се наплаќа 70% од цената
– За деца над 12 години се наплаќа целосната цена дадена во табелата
Откажување и наплата на резервации :
– Откажување на резервација е 2 недели пред пристигнување.
– Наплатата се врши 1 недела пред пристигнување на гостите
-Спа Центар во чии склоп има детски базен, голем базен и сауна
– Паркинг за 150 возила и 2 автобуси
– Користење на професионален фитнес центар
– Оптички интернет низ целиот Хотел (WiFi)
– Кабловска TV
– Климатизирани соби
Havana Logo with separators