Hotel Mona 4*

First Minute Offer
Цените се валидни за уплата до 15.11.2022
Цена по лице на ден на база Ноќевање со Појадок

Минимум престој 4 ноќи

 

mona zlatibor pВо цената е вклучено:
– Ноќевање со појадок
– Користње на затворени базени, фитнес центар, сауна свет
– Wi – FI
– Детско катче

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1,20€ по лице на ден; Деца од 7-12 години плаќаат 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години не плаќаат (наплата во агенција)
– Парна Бања
– Надворешен паркинг 6€ по кола за 24h

Услови за деца:
– Две деца до 0-9,99 годни ГРАТИС;
– Деца 10-11,99 години 18€ по лице на ден;

Доплати:

Доплата за вечера за престој до 17.02.2023
– Доплата за вечера за возрасно лице до 15€ по лице на ден
– Доплата за вечера за деца 2-6,99 години 4.5 € по лице на ден
– Доплата за вечера за деца 7-11,99 години 11€ по лице на ден
– Престој на домашни миленичиња е дозволен со претходна најава доплата 10€ на ден.

Доплата за вечера за престој 17.02-17.7.2023

– Доплата за вечера за возрасно лице 13,5€ по лице на ден
– Доплата за вечера за деца 2-6,99 години 4 € по лице на ден
– Доплата за вечера за деца 7-11,99 години 9,5€ по лице на ден
– Престој на домашни миленичиња е дозволен со претходна најава доплата 10€ на ден.

Услови за откажување:
– Откажување на резервација до 7 дена пред почеток на аранжманот без пенали

Ковид политика:

– Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:
– Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)
– Затварање на граници

Havana Logo with separators
mk_MKMacedonian