Kamelia Kompleks 4*

kamelia komplex pamporovo

ПОПУСТИ    – 10% попуст за резервација до 31.10.2022 (не важи за новогодишниот период )

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН – НАЕМ
Доплата за појадок 8 € за возрасни,6 € за деца
Доплата за полупансион 23€ за возрасни, 16 € за деца
Доплата за новогодишна вечера – Возрасен 110€ , деца 03-11.99 год. 55 €
УСЛОВИ ЗА ДЕЦА:
-деца до 5.99год бесплатно
-деца од 6 до 11.99год на дополнително легло плаќаат 40% од сумата за возрасен
-трет возрасен на дополнително легло плаќа 80% од сумата

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО КОРИСТЕЊЕ НА:
Внатрешен базен,фитнес,ски гардеробер,детски кат, WIFI, Зона за релаксација

Havana Logo with separators
mk_MKMacedonian