KATARINO HOTEL & SPA 4*

KATARINO CENOVNIK

Деца од 0-5.99год на дополнителнo легло бесплатно

Прво дете од 6 до 13.99год на дополнително легло 50% попуст

Второ дете од 7 до 13.99год на дополнително легло во апартман- бесплатно

Возрасен на дополнително легло 30% попуст од редовната сума

Havana Logo with separators
mk_MKMacedonian