Logo
02 3 200 006 – 070 333 623

Вила Мескини – Полихроно

1/2+1 , 1/3+1 апартман

70 м од плажа

Вила Мескини (целосно реновирана) се наоѓа на 70м од плажа и на 100м од центарот на Полихроно.

Располага со 8 апартмани, 4 на високо приземје, 3 на прв кат и еден на приземје. Секој апартман комплетно реновиран и е опремен со мини кујна, бања, балкон и ТВ. Апартманите се со една спална соба и со еден брачен кревет и еден единечен кревет, а во кујната има кревет на спуштање на кој можат да спијат две деца до 11.99г. или еден возрасен. И еден апартман е со брачен кревет во спална и кревет на спуштање во кујна, на кој можат да спијат две деца до 11.99г. или еден возрасен. Користењето на Wi-Fi е вклучено во цена, а клима се доплаќа кај газдите

 

10% ПОПУСТ НА ЦЕНИТЕ ЗА НАЕМ ДО 29.02.2024
РЕЗЕРВАЦИЈА СО 30% УПЛАТА А ОСТАТОКОТ НАЈДОЦНА ДО 01.04.2024
ТЕРМИНИТЕ ШТО СЕ ОБЕЛЕЖАНИ СО ЦРВЕНА БОЈА СЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА

 

Vila Meskini price 24

 

  • Термините во табелата се денови на започнување на аранжманот;
  • Првиот и последниот термин кои се со (црвено) се исклучиво со целосна уплата.
  • Цените се изразени во евра, а уплата се врши исклучиво во денарска противвредност (1еур=62мкд);
  • Во апартманите дозволено е сместување на лица, согласно бројот на кревети. Над дозволениот број, може на дополнително барање, да се смести едно дете до 5.99год., во кревет со двајца возрасни;
  • За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин (попустот важи само на редовни цени). Попустите не се комбинираат;
  • Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на Ultra first, last minute и Black Friday понуда, да ги објави и продаде слободните капацитети, по цени кои се разликуваат од оние кои се објавени во ценовникот. Лицата кои го уплатиле аранжманот по ценовник, немаат право на надоместна средства за разлика во цена;
  • Сместувањето во собите е по 14.00час-локално време, а напуштањето на истите е во 09.00час.;
  • По завршувањето на летувањето, патниците се должни да го остават апартманот во чиста состојба. Доколку е причинета материјална штета за време на престојот, истата се надоместува на лице место кај сопственикот на вилата;
Споделете :
Scroll to Top

Контакт форма за резервација