Logo
02 3 200 006 – 070 333 623

Вила Јулијанос – Ипсос, Крф

1/2 студио, 1/4 диплекс

600 м од плажа

Крф, мистично привлечен, спакуван во историски приказни, обоен од влијанија на најразлични цивилизации, кој фасцинира со природна убавина и освојува со искуства вредни за сечие сеќавање. Не случајно една од најпопуларните туристички дестинации за летување и не случајно сме организатори 10 години на летнни аранжмани на овој остров, почнувајќи од 2014-та годиа. Но, поважно е да дознаете зошто за вас, Крф ќе биде идеалниот спој на одмор и забава правејќи го ова лето авантура што не смеете да ја пропуштите. И ова лето посетете го островот Крф, нашиот дом преку лето веќе 10 години. Добро познатата вила Јулианос, видете цени и термини подолу

Вила Јулианос e лоцирана во помирен дел на Ипсос – Крф, на 600м од плажата. Располага со студија за 2 лица и апартман за 4 лица дуплекс (со посебни спални).

Сите се опремени со сопствена физички одделена кујна и комплетно опремена (голем шпорет со рерна, тостер, голем фрижидер, чаши, филџани, лажици, вилушки, ножеви) посебна спална и тоалет. Сите имаат исто сопствена тераса. А позади вилата има скара која е на располагање на користење на гостите. Вилата има wifi, телевизор и клима уред(се доплаќа на лице место 5 евра од ден).

ЦЕНИТЕ СО ПОПУСТ СЕ ДАДЕНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 01.04.2024

 

 

Vila Julijanos price 24

Во цената е вклучено:
• Превоз на релација Скопје – Игуменица – Скопје
• 7 ноќевања 8 дена
• Туристички пратител за време на патување и претставник од агенција за време на престојот

Во цената не е вклучено
• Повратна карта за траект – 20 евра од лице (Се плаќа задолжително во автобус)
• Туристичка такса 1.5 евра на ден- која се плаќа задолжително во агенција
• Факултативни излети
• Патничко осигурување
• Клима уред

 

НАПОМЕНА:
• CHECK IN: 14:00 h
• CHECK OUT: 09:00 h
• Активните попусти и попустите за споен термин не се комбинираат
• За споен термин се одбива 10% попуст на вториот термин на редовните цени.
• Двокреветни,трокреветни студија (во двокреветните може да се додаде дополнително легло за трето лице) и дуплекс апартмани.
• Фотографиите од сместувачкиот капацитет се од повеќе студиа, а не се селектирани по едно студио.
• Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на ultra first и last minute или друг тип на промоција да ги објави и продаде слободните капацитети по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот. Лицата кои го уплатиле аранжманот по редовен ценовник, немаат право на надомест на средства за разлика во цена.
• Дете од 0 до 3,99 години -Бесплатно (спие во кревет со еден од возраснитеп)
• Дете од 4 до 11,99 години на дополнително легло има 50% попуст со двајца возрасни во соба. Во случај на еден возрасен и дете од 4 до 11.99 години за дете се плаќа цела сума
• Возрасен на дополнително легло има 70% попуст
• За сингл соба се доплаќа плус 50% од редовната цена поради вториот кревет,
• Поаѓањето со автобус е еден ден порано во однос на термините од табелата,

 

Споделете :
Scroll to Top

Контакт форма за резервација