Mountain Paradise 4*- Bansko

mountain paradise bansko

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, солена соба, сауна, парна бања, фитнес, интернет
Дополнителни услови :
▪ Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Второ дете од 06-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Дете од 06- 11.99 год. на редовно легло – 20% попуст  од цената
▪ Возрасен на дополнително легло  – 20% попуст од цената
▪ За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 90€, дете – 42€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Havana Logo with separators
mk_MKMacedonian