Murite Club Hotel 4*- Bansko

23.ОКТОМВРИ 2022

MURITE CLUB HOTEL 4*- BANSKO

murite oct

 

Цената е по лице за 2 ноќевање и вклучува :

  • Се вклучено (АЛЛ) ( Појадок , ручек,ужина,вечера ,неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци , кафе,чај  од 10.00 до 22.00 часот.
  • Користење на СПА Центар – внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес
  • Паркинг
  • Интернет
  • Детски кат

 

Во цената не е вклучено патничко осигурување и туристичка такса 1€ по лице на ден.

Havana Logo with separators
mk_MKMacedonian