Vip Casa Club

vip casa zlatibor

Во цената е вклучено:
– Наем на апартман;
– Користење на Фитнес Центар;
– 10% попуст на храна во A la carte мени;
– Надворешен паркинг
– Wi-FI

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1,20€ по лице на ден возрасни, Деца 7-14,99 години плаќа 0,60€ по лице на ден; Деца 0-6,99 плаќат 0,20€ по лице на ден (наплата се врши во агенција);
– Појадок 8€ по лице на ден за возрасни; Деца 4-11,99 години 4€ по лице на ден;
– Доплата за домашни миленичиња до 8kg 28€ за цел престој, задолжителна претходна резервација;
– Користење на Wellness and Spa центар кој е сместен во В.Јелена (внатрешен базен, био сауна, финска сауна, турска бања, хамам, џакузи) во период 08:00-14:00 часот влез 8€ за возрасни, 4€ за деца 7-12 години; после 14:00 часот 11€ за возрасни, деца 7-12 години 6€; (за користење на спа центар задолжително да се направи резервација на спа рецепција);

Услови за откажување:
– Откажување на резервација до 10 дена пред почеток на аранжманот без пенали;

Уплата:
– Резервација се врши со уплата од 50% од вкупната сума на аранжманот, доплата на 14 дена пред Chek In;
– Уплата се врши исклучиво по курс 1€=62 денари;

Havana Logo with separators
mk_MKMacedonian