Wellness Hotel Bulgaria 4*- Bansko

WELLNESS HOTEL BULGARIA 4*- BANSKO

Период на престој 15.06-30.09.2020
Тип на сместување Ноќевање со појадок
Двокреветна соба (2+1)28€
Еднокреветна соба37€
Прво дете до 3.99 год.Бесплатно
Второ дете до 3.99 годДоплата 13€
Дете од 4-11.99 год.Доплата 16€
Возрасен на доп. леглоДоплата 18€

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, џакузи, сауна)
  • Интернет, паркинг

 

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 11€ , дете – 8€

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Havana Logo with separators