Hotel Orpheus 4*

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : Попустите се валидни за резервации направени до 15.11.2022г

 10% попуст за резервација со престој до 6 ноќевања во период од 02.01-27.01.2023

15% попуст за резервација со престој од 7+ ноќевања во период од 02.01-27.01.2023

orfej pamporovo 1

Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, интернет, паркинг, транспорт до жичарница (по распоред)
Дополнителни услови :
▪ Дете од 02-12,99 год на дополнително легло со двајца возрасни во  соба- Бесплатно
▪Дете од 02-12,99 год на редовно легло  во соба – 50% попуст
▪ Две деца од 2 – 12,99 год со 1 возрасен плаќаат по 50% од цената за легло
▪ Четврти возрасен во Апп доплаќа 15% од вкупната цена на апартманот
▪ Сместување во Фемили апартман цената е за 2 возразни +2 деца до 07.99години или 3 возрасни
§  Сместување во едноспален апартман 2+2, цената е за 2 возрасни + 2 деца до 12,99 год
§  Сместување во едноспален апартман 3+1, цената е за 3 возрасни + 1 дете до 12,99 год
▪ Доплата за новогодишна вечера : возрасен 105€, дете 55€  (незадолжително)
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Havana Logo with separators
mk_MKMacedonian