Hotel Lion 4*- Bansko

ПОПУСТИ

-20% попуст за резервации до 30.09/2022

-10% попуст за резервации до 31.10/2022

-7=6 важи за пристигнување после 04.03/2023

-Попустите се комбинираат

hotel lion bansko

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН/ ЦЕНИТЕ НА АПАРТМАНОТ СЕ ЗА 4 ЛИЦА

Цената вклучува:

-појадок и вечера со вклучени пијалоци за време на вечерата (вино,пиво,вода,џус)

-користење на внатрешен базен и фитнес

-Шатл до гондола

-Скии и гардеробер

 

 

Услови за Деца

-Дете до 3.99 бесплатно

-Деца од 4 до 11.99 на дополнително легло 50% попуст

-Деца од 4 до 11.99 на редоводно легло 25% попуст

Новогодишна вечера – 95 еура за возрасни/ 50 еура за деца

Спа центар-(сауна,парна бања,џакузи релакс зона,масажи)  СЕ ПЛАЌА

Havana Logo with separators