Hotel Mona 4*

Термин 08.12-11.12.2022

Цена по лице за пакет 3 ноќи / 4 дена
Standart Room – 99€
Comfort Room – 123€
Superior Room – 132€
Single Room – 169€

 

2 деца до 9,99 години ГРАТИС

Во цената е вклучено:
– Ноќевање со појадок
– Користње на затворени базени, фитнес центар, сауна свет…
– Wi-FI
– Детско катче

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1,20€ по лице на ден; Деца од 7-12 години плаќаат 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години не плаќаат (наплата во агенција)
– Парна Бања
– Надворешен паркинг 6€ по кола за 24h

Услови за деца:
– Две деца до 0-9,99 годни ГРАТИС;
– Деца 10-11,99 години 18€ по лице на ден;
– Трето и Четврто возрасно лице на дополнително легло 30€ по лице на ден;

Доплати:
– Доплата за вечера за возрасно лице до 13,5€ по лице на ден
– Доплата за вечера за деца 2-6,99 години 4.5€ по лице на ден
– Доплата за вечера за деца 7-11,99 години 9,5€ по лице на ден
– Престој на домашни миленичиња е дозволен со претходна најава доплата 10€ на ден.

Капацитет на соби:
– Standart Room – мах 2 лица;
– Comfort Room-max 2+2 / 3+1
– Superior Room 2+2 / 3+1
– Single Room 1

Havana Logo with separators
mk_MKMacedonian