Hotel Perelik 4*

perelik paporovo

  • Доплата за вечера возрасни 23€ по лице на ден, деца 7-11.99- 14€
  • Деца до 5.99 год. – бесплатно

 

  • Деца од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Деца од 6-11.99 на редовно легло со еден возрасен 25% попуст

 

  • Возрасен на дополнително легло – 25% попуст

 

 

  • Доплата за еднокреветна соба + 25€ на ден, за Нова Година се наплаќа како за двокреветна соба

 

  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 98€, дете (5-11.99 год.) – 52€

 

  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Havana Logo with separators
mk_MKMacedonian