Hotel Grami 3*- Bansko

HOTEL GRAMI 3*- BANSKO

Период на престој 26.06-14.07.2020

01.09-30.11.2020

15.07-31.08.2020
Вид на сместување НПППАЛЛНПППАЛЛ
Двокреветна соба (2+2)14€20€25€15€21€26€
Апартман (4+0)14€20€25€15€21€26€
• Дете од 0-1.99 годБесплатно
• Прво дете од 2-06.99 год. на доп. леглоБесплатно
• Второ дете од 2-07.99 год. на доп. легло7€11€14€8€12€15€
• Деца од 6-12.99 год. на доп. легло7€11€14€8€12€15€
• Возрасен на доп. легло10€16€22€11€17€23€
• За сместување во апартман се наплаќаат 4 редовни суми

НП – ноќевање со појадок | ПП – појадок и вечера | АЛЛ – се вклучено

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК | ПОЛУПАНСИОН – појадок, вечера | СЕ ВКЛУЧЕНО – појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени пијалоци до 22 ч.
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања)
  • Детски кат, интернет, паркинг

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Havana Logo with separators